E-marketing i social media (Studia I stopnia) - Wyższa Szkoła Promocji, Mediów i Show Businessu

E-marketing & Social media

 

Dziś biznes to e-biznes. Wystarczy dobry pomysł, wiedza o narzędziach e-marketingu i… szybkie łącza internetowe. My to wiemy, dlatego dzięki wyjątkowej ofercie studiów licencjackich, chcemy pomóc Ci osiągnąć sukces. Dostarczymy odpowiedniej i aktualnej porcji wiedzy, umiejętności i kompetencji, dzięki którym z powodzeniem poprowadzisz własny e-biznes lub/i będziesz pełnowartościowym specjalistą od e-marketingu, co z pewnością przełoży się na wyższe dochody.

4.5 (399 osób)
4.5/5

Czego się nauczysz?

dr Janusz Grobicki

Dyrektor Instytutu Social Mediów

Zajęcia specjalizacyjne:

Studia, praca, życie

Łącz naukę
z pracą

Najlepszym sposobem na rozpoczęcie kariery zawodowej jest podjęcie pracy już na studiach. Połącz naukę i pracę dzięki dobrej organizacji zajęć w WSPMiSB.

Praktyki

Kluczowym czynnikiem wspomagającym proces dydaktyczny są praktyki zawodowe realizowane w impresariatach, agencjach koncertowych, firmach fonograficznych i innych instytucjach kultury. W ramach praktyk studenci uczestniczą w realizacji rzeczywistych projektów artystycznych, mają kontakt z menadżerami i artystami, specjalistami w poszczególnych dziedzinach przemysłu rozrywkowego.

Wiedza

Obok, wydawałoby się, lekkich i przyjemnych tematów związanych z praktyką pracy w branży rozrywkowej, studia zapewniają szeroką podbudowę teoretyczną w zakresie marketingu i zarządzania, pozwalającą studentom rozumieć procesy, w których uczestniczą. Spojrzenie na show business z perspektywy wiedzy ekonomicznej jest podstawą efektywności i docelowego sukcesu.

Dyplom

Absolwenci uzyskują dyplom ukończenia studiów pierwszego stopnia na kierunku „zarządzanie” i tytuł zawodowy licencjata w specjalności „E-marketing & Social media”.

Opinie

Poznaj naszych studentów

Kontakt

© Copyright 2022 by Wyższa Szkoła Promocji, Mediów i Show Businessu