EdukacjaKadra

MBA
mgr zarządzania
mgr ekonomii

Specjalista w zakresie zarządzania wizerunkiem. Karierę rozpoczęła w telewizji TVN jako specjalista ds. PR; realizowała kampanie PR programów telewizyjnych; główna odpowiedzialna za akcję informacyjno-edukacyjną "Zły dotyk". Od 2002 roku właścicielka agencji promocji Studio DWA, specjalizującej się w obsłudze przedsięwzięć z branży show-biznesowej i kulturalnej, od 2007 roku współwłaścicielka pracowni graficznej Media HYPE.

Z Wyższą Szkołą Promocji związana od 2001 roku, specjalizuje się w marketingu medialnym i public relations. Ceniony dydaktyk. Trener. W latach 2008-2009 członek Rady Etyki Public Relations.

Absolwentka Akademii Ekonomicznej w Katowicach i podyplomowych studiów "Zarządzanie w mediach" w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Zarządzania w Warszawie. W 2011 roku ukończyła studia z zakresu zarządzania strategicznego w Wyższej Szkole Zarządzania/Polish Open University w Warszawie oraz studia Master of Business Administration, organizowane przez Wyższą Szkołę Zarządzania i Oxford Brooks University.

 

<< powrót do listy