KulturaKabaretowe Mistrzostwa Świata

Ostatni półfinał!!!!

Przed nami ostatni półfinał, w którym spotkają się trzy młode kabarety: Kabaret Czołówka Piekła z Poznania, Kabaret Członek Polski z Warszawy i Kabaret Kałasznikof z Rybnika. Wszystkie kabarety gościliśmy już na naszej scenie. Tym razem zaprezentują nowe programy, na pewno nie zabraknie dobrej zabawy! Widzimy się w poniedziałek 31 maja o 19.00 na auli na XII p. przy ul. Al. Jerozolimskie 44. Obiecujemy niezapomniany wieczór w doborowym towarzystwie!. Zapraszamy!!!

Kabaret Czołówka Piekła
Kabaret powstał e kwietniu 2006 roku, na poznańskim AWF-ie. Od tego czasu dużo koncertują, maja już za sobą ponad 200 występów. W skład zespołu wchodzi pięć osób, jednakże na scenie jest ich czterech, ten piąty ma za zadanie dobrze nagłośnić i naświetlić resztę. Razem tworzą doskonały team, kabaret Czołówka Piekła.

Kabaret Członek Polski
Za siedmioma górami, za siedmioma lasami, w mieście zwanym Warszawa był sobie kabaret "Członek Polski". Jest to kabaret jest na tyle niezwykły, że sam fakt powstania był niezwykły. Wszystko zaczęło się w BEMOWSKIM CENTRUM KULTURY "ArtBem" w Warszawie, podczas zajęć z których uformowała się grupa, która ostatecznie stworzyła kabaret. W skład kabaretu wchodzi sześć szalonych osób.

Kabaret Kałasznikof
Kabaret rozpoczął działalność w 2007 roku. W skład kabaretu wchodzą 3 osoby. Wystąpią na naszej scenie po raz trzeci. Debiutując z programem: "Dobry wieczór, przed Państwem kabaret" zdobył wiele nagród, na przeglądach kabaretowych. Członkowie kabaretu twierdzą, że prezentują publiczności komizm sytuacyjno - absurdalny z wyraźnym naciskiem na dialogi!

<< powrót do listy