KulturaKabaretowe Mistrzostwa Świata

26 kwietnia szczęśliwy dla 2 formacji!

Jak zwykle wystartowaliśmy o 19.00, 26 kwietnia. I tym razem na scenie Kabaretowych Mistrzostw Świata zaprezentowały się rewelacyjnie 3 młode formacje kabaretowe. Decyzją publiczności do finału, który odbędzie się 11 czerwca przeszedł Kabaret Chyba z Wrocławia. Ale 26 kwietnia był również szczęśliwy dla Kabaretu Sakreble ze Zduńskiej Woli. Decyzją Jury ta formacja kabaretowa również przeszła do finału za pomocą dzikiej karty. Na tą chwilę skład finału kształtuje się następująco: Kabaret z Konopii, Kabaret Czwarta Fala, Kabaret Chyba, Kabaret Sakreble. Zostały jeszcze dwa koncerty eliminacyjne, następny już 10 maja o 19.00!!! Zapraszamy!


Jesteśmy na półmetku!!!

3 koncert Kabaretowych Mistrzostw Świata już 26 kwietnia. Jesteśmy na półmetku naszych Mistrzostw, co za tym idzie zostały nam jeszcze tylko trzy spotkania do finału! Tym razem na naszej kabaretowej scenie trzy młode kabarety, Kabaret Inspirowani (Radomsk), Kabaret Sacreble (Zduńska Wola), Kabaret Chyba (Wrocław). Rywalizować one będą o wejście do finału, który odbędzie się 11 czerwca 2010 w Warszawie. W Poniedziałek zaczynamy o godzinie 19.00 w auli na XII piętrze. Serdecznie Zapraszamy. Organizatorzy!

Kabaret Inspirowani
Kabaret Inspirowani powstał w roku 2006 w Radomsku z inicjatywy pięciu znajomych. W 2008 roku dołączył do nich kolejny mężczyzna oraz jakże śliczna kobieta, która stałą się ich muzą. Kabaret ma w swoim dorobku liczne występy w kraju a także za granicą. Sudan, Nigeria, Kolumbia, Argentyna, Boliwia - tam jeszcze nie byli. Ciągle się rozwijają czerpiąc z tego niezmiernie wiele przyjemności. Ich najnowszy program nosi nazwę "Co dojdzie".

Kabaret Sacreble
Kabaret Sakreble powstał w 2004 roku, jesienią, konkretnie w październiku, w drugiej połowie, dokładnie 17. Wziął udział w wielu przeglądach. Skład kabaretu pochodzi ze Zduńskiej Woli. Do tej pory zrealizował 3 programy, a obecnie realizuje czwarty autorski program. Generalnie fajne z nich chłopaki. Razem ważą około 200 kg.

Kabaret Chyba
Kabaret powstał w 2007 roku, pochodzi z Wrocławia. Brał udział w wielu przeglądach kabaretowych. Jest tegorocznym finalistą PAKI. Ich skład ewaluował, obecnie tworzy go jedna kobieta i trzech jurnych mężczyzn.

<< powrót do listy