KulturaKabaretowe Mistrzostwa Świata

2 koncert Kabaretowych Mistrzostw Świata ze specjalna atrakcją!

29 marca odbył się 2 półfinałowy koncert z cyklu Kabaretowych Mistrzostw Świata, ale nie był to niezwykły koncert. Stało się tak bowiem z powodu jednego z kabaretów, który nieoczekiwanie odwołał swój występ. Jednak nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło!!! Do rywalizacji stanęły dwa kabarety : Kabaret Czwarta Fala i Kabaret Bajeczka. Oba składy poradziły sobie doskonale, a publiczność śmiała się do łez. Jako atrakcja tego nieco innego koncertu wystąpił nasz zaprzyjaźniony beatboxer Mentor pokazując próbkę swojego niezwykłego talentu i zachwycając przy tym zgromadzonych gości. Po drugim koncercie w finale obok Kabaretu z Konopii znalazł się Kabaret Czwarta Fala, którego występ już 11 czerwca na finale 3 edycji naszych mistrzostw.


2 Koncert Kabaretowych Mistrzostw świata tuż, tuż!!!

Po udanym koncercie i pomyślnej inauguracji naszej sali widowiskowej na XII p., pora iść dalej. Pierwszym kabaretem, który wszedł do ścisłego finału jest Kabaret z Konopi. Już 29 marca 2010 roku odbędzie się 2 koncert z cyklu Kabaretowych Mistrzostw Świata. Tym razem na scenie zaprezentują się formacje kabaretowe z Kielc, Rybnika i Białegostoku. Kabaret 4 fala, Kabaret Na Ostatnia Chwilę i Kabaret Bajeczka przedstawią Państwu swoje programy kabaretowe. Rywalizować one będą o wejście do finału, który odbędzie się 11 czerwca 2010 w Warszawie. W Poniedziałek zaczynamy o godzinie 19.00 w auli na XII piętrze. Serdecznie Zapraszamy. Organizatorzy!

Kabaret 4 Fala
Kabaret powstał w sierpniu 2009, z dwóch kieleckich formacji. W jego skład wchodzą 4 osoby. Grają pierwszy autorski program. Członkowie kabaretu chcą być jak reprezentacja polskiej piłki nożnej, bardzo bogaci i bardzo śmieszni. Na naszej scenie zagrają pierwszy raz i oczywiście liczą na doskonała zabawę i integrację z publicznością.

Kabaret NOC
Kabaret powstał w 2003 roku. Do tej pory zrealizował 5 autorskich programów kabaretowych. Brał udział w wielu przeglądach i konkursach kabaretowych, takich jak PAKA, Mulatka czy FIGA z MAKIEM. Na scenie Kabaretowych Mistrzostw Świata wystąpi po raz pierwszy, więc liczy na miłe przyjęcie ze strony publiczności.

Kabaret Bajeczka
Powstał w 2005 roku na praktykach studenckich organizowanych przez Instytut Socjologii Uniwersytetu w Białymstoku. Brał udział w Lidze Kabaretów Białostockiej Pustyni Kabaretowej, Siedleckiej Nocy Kabaretowej i Kabaretowych Mistrzostwach Świata w 2008 roku. Na naszej scenie zagości już po raz trzeci ze swoim nowym programem kabaretowym.

<< powrót do listy