EdukacjaKadra

Absolwentka studiów z zakresu Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu, Administracji Publicznej na Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Sulechowie oraz studiów podyplomowych z zakresu Doradztwa Zawodowego na Uniwersytecie Zielonogórskim.
Praktyk w zakresie fundraisingu, zarządzania i wolontariatu związana z tymi obszarami od ponad dziesięciu lat. Była odpowiedzialna za wdrożenie projektów fundraisingowo- woluntarystycznych opartych o działania międzysektorowe. Przy programach partnerskich współpracowała z wieloma firmami oraz innymi podmiotami, takimi jak: Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej, Gdański Uniwersytet Medyczny, Narodowy Bank Polski. Wspiera celebrytów w zakresie zaangażowania społecznego.
Członek Polskiego Stowarzyszenia Fundraisingu. Współpracowała jako ekspert w Międzysektorowym Zespole ds. Europejskiego Roku Wolontariatu przy Ministerstwie Pracy i Polityki Społecznej.

Jest osobą proaktywną, zaangażowaną i dedykowaną zarówno organizacji, jak i sprawie dla której działa. Posiada głębokie zrozumienie funkcjonowania i specyfiki organizacji non profit, a z drugiej strony z łatwością porusza się w środowisku partnerów biznesowych. Uczestnicy szkoleń cenią ją za szeroką wiedzę, otwartość w kontaktach i elastyczność realizacji treści szkoleniowych w zależności od potrzeb grupy. Praca jest dla niej pasją i misją, a jej współpracownicy opisują ją jako „Rób to, co kochasz, a nie przepracujesz ani jednego dnia- Gosia nie pracuje. I robi to rewelacyjnie!”
 

<< powrót do listy