EdukacjaStudia I stopnia

Spośród innych uczelni warszawskich Wyższa Szkoła Promocji wyróżnia się także paletą interesujących i gwarantujących zatrudnienie specjalności. Od początku swojego istnienia na studiach stacjonarnych uczelnia realizuje specjalność reklama, w 2007 roku poszerzyła swoją ofertę o specjalność projektowanie multimedialne, a od roku 2011 wprowadziła specjalność marketing rozrywki. Na studiach niestacjonarnych uczelnia oferuje specjalności: reklama, marketing rozrywki i komunikacja elektroniczna.

E-Marketing & Social Media

Dziś biznes to e-biznes. Wystarczy dobry pomysł, wiedza o narzędziach e-marketingu i… szybkie łącza internetowe. My to wiemy, dlatego dzięki wyjątkowej ofercie studiów licencjackich, chcemy pomóc Ci osiągnąć sukces. Dostarczymy odpowiedniej i aktualnej porcji wiedzy, umiejętności i kompetencji, dzięki którym z powodzeniem poprowadzisz własny e-biznes lub/i będziesz pełnowartościowym specjalistą od e-marketingu, co z pewnością przełoży się na wyższe dochody.


Reklama

Reklama to specjalność zaplanowana do kształcenia przyszłych pracowników agencji reklamowych, mediów oraz działów promocji przedsiębiorstw i instytucji społecznych. Program specjalności umożliwia kształcenie w zakresie planowania reklamy, kreacji reklamowej, planowania medialnego oraz obsługi klienta reklamowego.


Projektowanie multimedialne

Projektowanie multimedialne to specjalność zaplanowana do kształcenia grafików komputerowych, operatorów DTP, realizatorów obrazu i dźwięku, projektantów aplikacji komunikacyjnych. Interdyscyplinarny i nowatorski program specjalności łączy w sobie dziedziny artystycznej kompozycji obrazu, wykorzystania oprogramowania do zarządzania obrazem i dźwiękiem oraz tworzenia oryginalnych informatycznych systemów komunikacyjnych. Specjalność realizowana jedynie w ramach studiów dziennych


Marketing rozrywki

Celem studiów licencjackich w tej specjalności będzie wyspecjalizowane kształcenie menadżerów rozrywki, osób prowadzących karierę i interesy artystów, organizujących występy estradowe, produkujących nagrania. Oferta studiów jest adresowana do młodych osób, mających predyspozycje i zainteresowania związane z branżą rozrywkową. Studia są odpowiednie także dla samych artystów, którzy w ten sposób chcą uzyskać kontrolę nad rozwojem swojej kariery, zwiększyć jej dynamikę i osiągnąć zawodowstwo, muzyków, wokalistów, tancerzy, estradowców.

Partnerem specjalności jest:

Fabryka Zespołów to największa platforma wymiany informacji pomiędzy młodymi muzykami, mediami a firmami działającymi na rynku muzycznym. Fabryka Zespołów jest między innymi organizatorem "Banku Zespołów WOŚP" i "Eliminacji do Przystanku Woodstock". Więcej informacji na: www.fabrykazespolow.pl

pliki do pobrania:


Informator: SHOW-BIZNES  ( 0.51 Mb )

<< powrót do listy