WSPackPackPartnerzy Programu

Step Dealers to miejsce kultury ulicznej, więc w naszym stałym planie zajęć znajdziesz lekcje tańca poświęcone takim stylom, jak: breaking, hip hop, ragga, house, popping, locking, dancehall i krump.
Wiemy, że bez muzyki nie byłoby tańca, dlatego w naszej Dźwięk Kanciapie, oprócz bębnów, gitary, perkusji, nasi uczniowie mogą stawiać swoje pierwsze kroki za konsolą w klasie z dj.ingu (Scratch Dealers). Dodatkowo w ofercie posiadamy regularne zajęcia z beatboxu z Bladym Krisem oraz Pejotem (Beatbox Dealer).
Cyklicznie w naszym studio organizujemy wiele warsztatów nie tylko tanecznych z zagranicznymi gośćmi, ale także z rozwoju osobistego, który jest niezmiernie ważny w karierze każdego artysty. Poza tym jesteśmy organizatorami przedsięwzięć kulturalnych flash: mobów, turniejów tanecznych, paneli dyskusyjnych z projekcjami filmów oraz otwartych sesji treningowych, na które może przyjść każdy!

rabat: rabat dla studentów WSP w wysokości 30%. Ceny Karnetów:
• Pojedyncze zajęcia 35pln/25pln
• Karnet 8zajęć na daną klasę 180pln/125pln
• Karnet 8zajęć na dowolną klasę 200pln/140pln
• Karnet FULL STEP TALON (miesięczny, ilość klas nieograniczona) 400pln/280pln *rabat nie łączy się z innymi promocjami.
adres: Warszawa, ul. Miedziana 11, I piętro

www.stepdealers.com

<< powrót do listy