WSPackPackPartnerzy Programu
Języki Świata to szkoła, w której warto się uczyć!

"Języki Świata" to świat języków w sercu miasta. Organizujemy i prowadzimy kursy różnych języków obcych: angielskiego, francuskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, rosyjskiego, ale też chińskiego, japońskiego i arabskiego.
Wyróżnia nas nie tylko bogactwo języków, ale też rodzaje kursów. Oferujemy regularne kursy semestralne, weekendowe, konwersacyjne oraz naukę kaligrafii. Zapraszamy też na kursy specjalistyczne.
Nasi native speakerzy, którymi współpracujemy uczą nowoczesnymi metodami m.in. dramą. Na wyższych poziomach to debaty i dyskusje. Do nauki używamy nowoczesnych podręczników.
Dlaczego my? Bo dzięki umiejętnościom językowym zyskanym na naszych kursach, odnajdziesz się w każdym miejscu. Będąc w restauracji za granicą, kelner poda tylko to, co zamówiłeś. Zapytawszy o drogę, zrozumiesz instrukcje i trafisz tam gdzie chciałeś, a w pracy masz dużą szansę na awans! Gwarantujemy, że dzięki nam poczujesz się jak w domu w każdym zakątku świata.
Jesteśmy blisko, w centrum Warszawy, przy ulicy Szpitalnej 5/213, bardzo blisko stacji metra "Centrum"!
Zapisy na kursy językowe w naszej szkole trwają cały rok. Jeśli chcesz odświeżyć wiedzę, bądź poznać zupełnie nowy język, zapraszamy!
Zapisz się na kurs już dziś!

www.jezykiswiata.com

<< powrót do listy