WSPackPackPartnerzy Programu

Klubokawiarnia Grawitacja to dynamiczny element energetycznego Powiśla. Klimatyczny klub, przytulna kawiarnia, scena, kino - ponad 250 m2 wyuzdania kulturalnego na dwóch poziomach. Nagłaśniamy, wyostrzamy, rozweselamy, upiększamy i nie liczymy się z prostytucją kultury - po prostu robimy swoje. Grawitacja jest miejscem utworzonym w celu promowania sztuki, kultury, tak szeroko rozumianej, jak tylko chcecie.. :) Tu możesz pouczyć się do sesji lub oblać (zdane już) egzaminy. Tu spotkasz się ze znajomymi i poznasz nowych ludzi podobnych do siebie. Jeśli masz ochotę – możesz także zorganizować u nas pokaz, wystawę, koncert, urodziny...
Grawitacja łączy w sobie najlepsze cechy klubu i kawiarni – w zależności od terminu i pory dnia możesz wybrać się na koncert, imprezę, wernisaż lub po prostu na kawę lub piwo. Dwa piętra pomieszczą bardzo wielu gości, a palaczy z pewnością ucieszy fakt, iż specjalnie dla nich wydzielono sporą (aż 75 m2) salę. Na terenie lokalu możesz skorzystać z bezprzewodowego internetu, a także zmierzyć się ze znajomymi w jednej z wielu gier planszowych.

rabat: rabat w wysokości 10% przy zamówieniu (dotyczy pozycji z menu i alkoholi, nie dotyczy pozycji już objętych promocją).
adres: Warszawa, ul. Browarna 6

www.klubgrawitacja.com

<< powrót do listy