WSPackPackPartnerzy Programu

Kino Atlantic posiada cztery niezależne, klimatyzowane sale, dysponujące supernowoczesnymi ekranami i 794 komfortowymi miejscami. Widzowie oglądają najnowsze produkcje filmowe w wygodnych fotelach lotniczych. W budynku znajduje się przestronne foyer i dwa bary z szybką obsługą.
Atlantic posiada też najwyższej klasy systemy dźwiękowe Dolby Digital Surround EX i SDDS (Sony Dynamic Digital Sound) oraz najnowocześniejszy sprzęt do odtwarzania filmów zarówno w technice 2D (doskonała jakość dźwięku i obrazu), jak i 3D (film w trójwymiarze po założeniu specjalnych okularów). Kino Atlantic, jako jedno z niewielu warszawskich kin, wyróżnia się niezależnością. Nie należy do żadnej sieci.
Kino przy Chmielnej 33, jest jednym z najchętniej odwiedzanych w Warszawie. Widzowie cenią sobie wyselekcjonowany repertuar, kameralną atmosferę i doskonałą lokalizację w samym sercu stolicy.
rabat:
Bilet studencki w cenie:

  • Poniedziałek – Czwartek, seanse 2D i zwykłe w cenie 15 zł;
  • Poniedziałek – Czwartek, seanse 3D w cenie 18 zł *;
  • Piątek – Niedziela, seanse 2D i zwykłe w cenie 16 zł;
  • Piątek – Niedziela, seanse 3D w cenie 20 zł *;

* W przypadku seansów 3D obowiązuje opłata w wysokości 2zł, która zostanie dodana do ceny Państwa biletu, jest ona związana z udostępnieniem okularów 3D. Okulary zostają udostępnione do jednorazowego użytku, należy je zwrócić obsłudze po zakończonym seansie. W przypadku posiadania własnych okularów 3D do wyświetlania filmów w technice Dolby Digital 3D opłata nie obowiązuje.
adres: Warszawa, ul. Chmielna 33

www.kinoatlantic.pl

<< powrót do listy