WSPAktualności

Szanowni Państwo,

Wyższa Szkoła Promocji nawiązuje współpracę z Canon Polska! Pierwszym efektem rozmów pomiędzy naszymi przedstawicielami jest organizacja wyjazdu na warsztaty operatorskie ze sprzętem Canona. Wyjazd odbędzie się w połowie lipca i organizatorzy przewidzieli 25 miejsc dla naszych studentów. Dwudniowe warsztaty odbędą się na Mazurach, a prowadzącymi będą eksperci oraz partnerzy strategiczni firmy Canon. Szczegóły co do terminu i miejsca są właśnie uzgadniane.
Decyzją Rektora WSP wyjazd przysługuje najbardziej wyróżniającym się studentom według decyzji:

  • Rektora WSP prof. Adama Grzegorczyka (wybierze 5 studentów, którzy w ostatnim czasie zasłużyli się na rzecz uczelni dzięki udziałowi w różnych projektach)
  • Dyrektora Instytutu Reklamy dr Anny Kozłowskiej (wybierze 5 studentów najbardziej aktywnych w specjalności reklama),
  • Dyrektora Instytutu Public Relations dr Krzysztofa Kubiaka (wybierze 5 studentów najbardziej aktywnych w specjalności public relations)
  • Dyrektora Instytutu Projektowania Multimedialnego mgr Marcina Chrząścica (wybierze 5 studentów najbardziej aktywnych w specjalności projektowanie multimedialne)

Istotnym czynnikiem decyzji będzie zainteresowanie fotografią lub działalnością filmową.
Komisja wybierze 20 studentów, którzy będą mieli szanse wziąć udział w prestiżowym wyjeździe. Dodatkowe 5 miejsc zostaje zarezerwowane dla pierwszych pięciu osób, które zapiszą się na studia WSP (licencjackie lub magisterskie) i będą zainteresowane wyjazdem.
Chcesz wziąć udział? Wyślij maila z uzasadnieniem, dlaczego to Ty powinieneś pojechać na warsztaty na adres canon@wsp.pl do dnia 26 czerwca 2012 roku. Uprzedzamy, że zgodnie z zaleceniami firmy Canon Polska od osób zakwalifikowanych zostanie pobrana opłata w wysokości 100 zł jako ubezpieczenie od rezygnacji. Wszelkie koszty pobytu i szkolenia pokrywa Canon Polska. Nadmieniamy, iż identyczne komercyjne szkolenia realizowane przez Canon Polska kosztują około 4 tys. zł. Zapraszamy! Szczegóły wyjazdu już wkrótce! 

<< powrót do listy