WSPAktualności

W miniony poniedziałek, 14 maja, Wyższa Szkoła Promocji miała zaszczyt gościć uznaną menedżerkę gwiazd i doradcę wizerunkowego marki RIMMEL Maję Sablewską. Spotkanie rozpoczęło się po godz. 15:00 i trwało dwie godziny. W rolę moderatorów wcielili się studenci WSP, którzy przez pierwszą godzinę w formie wywiadu zadawali przygotowane pytania.
- Chcę aby spotkanie miało luźną formę. Pytajcie o wszystko! – zaczęła Maja, co znacznie skróciło dystans między prowadzącymi a gościem.
Maja została zasypana mnóstwem przeróżnych pytań, nie zabrakło tych trudnych i osobistych. Odpowiedziała na prawie wszystkie.
Nasz gość potwierdził również swą gotowość do prowadzenia zajęć na specjalności „Marketing rozrywki“. Maja miała świetny kontakt z publicznością i prowadzącymi. Następnego dnia opisała swój pobyt na WSP na swoim blogu. Zapraszamy do zapoznania się z jej refleksjami à http://majasablewskablog.pl/?m=t&id=195
To oczywiście nie ostatnia wizyta Mai na WSP. Od przyszłego roku studenci będą uczestniczyć w prowadzonych przez nią zajęciach.
Dziękujemy za udostępnieni zdjęć Sylwii Pfeil i Marcie Tomczyszyn
 
 

<< powrót do listy