WSPAktualności

W poniedziałek 07.03.2011 o godzinie 19:00 w na AULI XIIp. przy al. Jerozolimskich 44 w Warszawie odbędzie się drugi koncert eliminacyjny KMŚ. Bohaterami tego wieczoru będą 3 formacje kabaretowe:

Kabaret HUĆĆ
Krakowsko-warszawski duet kabaretowy założony 18 grudnia 2010 roku. Debiut i nowa odsłona humoru w Polsce w wykonaniu Bogusława Kaczmarczyka i Sylwii Wróblewskiej.
http://www.facebook.com/pages/Kabaret-Huc/150596461664238

Kabaret PiC
Kabaret pochodzi z Warszawy i powstał w listopadzie 2009 roku. Założyciel postanowił wziąć się za pracę artystyczną po sukcesie w konkursie Grupy Rafała Kmity, który wygrał, napisanym wspólnie z córką skeczem pod tytułem MEETING. Kabaret w repertuarze posiada skecze, monologi i piosenki - wszystkie utwory własnego wykonania. Ich zamiarem jest wciągnąć nas do wspólnej zabawy.
www.kabaretpic.pl

Paweł Reszela (Stand Up Komedy)
Komik, którego nikomu nie trzeba przedstawiać. Znany w kraju i za granicą. Główną cechą jego występów jest bardzo dobry kontakt z publicznością, a także energia, którą przekazuje widzom. Bawi przede wszystkim humorem sytuacyjnym i zabawnymi zdarzeniami, które mogą spotkać każdego z nas. Doświadczenie kabaretowe oraz współpraca z Grzegorzem Halamą, może zagwarantować nam wiele uśmiechu.

Zapraszamy na wieczór pełen uśmiechu!
 

<< powrót do listy