WSPAktualności

Już w najbliższy poniedziałek 7 lutego 2011 rozpoczynamy kolejny cykl Kabaretowych Mistrzostw Świata. Podczas każdego z koncertów organizowanych na AULI XIIp. przy ul. AL.Jerozolimskie 44 w Warszawie wystąpią 3 kabarety, a publiczność wybierze najlepszy, który awansuje do koncertu finałowego w czerwcu.

Pierwszy z koncertów eliminacyjnych już 7 lutego o godzinie 19.00. Wystąpią w nim Kabaret N.O.C. , Ela Wycech (stand up), Kabaret Weźrzesz.

Kabaret N.O.C
Kabaret powstał w 2003 roku. Tworzy go grono przystojnych mężczyzn pochodzących z Rybnika. Kabaret brał udział w wielu przeglądach i konkursach kabaretowych, takich jak PAKA, Mulatka czy FIGA z MAKIEM. Na scenie Kabaretowych Mistrzostw Świata zaprezentują nowy program z myślą o naszych widzach, więc liczy na miłe przyjęcie ze strony publiczności. www.kabaretnoc.com

Ela Wycech
Wieloletnia liderka  Kabaretu E.K.G. Głównym celem jej występu jest doprowadzanie publiczności do śmiechu, łez, palpitacji oraz zawałów :)

Kbaret Weźrzesz
Grupa została założona w 2004 roku przez Jarka Pająka. Obecny skład kabaretu to: Jarek Pająk, Aneta Kwapisz, Mikołaj Kwaśniak.
Skecze Weźrzesz obfitują w dużą dawkę absurdu wymieszaną wmieszaną w zawiłe sytuacje życia codziennego. Weźrzesz Zobacz!!! www.wezrzesz.pl

SERDECZNIE ZAPRASZAMY w końcu śmiech to zdrowie!

<< powrót do listy