WSPAktualności

 

Wyższa Szkoła Promocji, Mediów i Show Businessu w Warszawie otwiera nabór do Liceum Ogólnokształcącego „Multimedia”, którego szczególnym zadaniem wobec ucznia jest dostarczenie narzędzi pozwalających określić jego uzdolnienia i umiejętności, oraz stymulowanie ich rozwoju. Wobec konieczności specjalizacji zawodowej, jakiej obecna młodzież będzie musiała sprostać w dorosłym życiu, priorytetem jawi się maksymalnie wczesne zdefiniowanie i oszacowanie potencjału intelektualnego, osobowościowego oraz kreatywnego młodego człowieka.

Liceum Ogólnokształcące „Multimedia” stawia sobie za cel kształcenie kreatywnej młodzieży, której potencjał nie mieści się w standardowych ramach edukacji publicznej. Przyjęta strategia metodyczna kładzie nacisk na indywidualną pracę z każdym z uczniów oraz współpracę z grupami uczniów, jako organizmami społecznymi.

Zajęcia prowadzone będą w centralnym punkcie stolicy – Pałacu Kultury i Nauki, obiekcie gwarantującym dogodne warunki do nauki i ochronę. Lokalizacja w samym sercu miasta, bliskość muzeów, galerii, kin i sal teatralnych umożliwia sprawne przeprowadzanie wielu ciekawych zajęć poza murami szkoły.

Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu z nami na 17 piętrze Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie, lub telefonicznie +22 656 65 01

<< powrót do listy