WSPAktualności

Wiedza teoretyczna wyniesiona ze studiów to podstawowy bagaż, który zabierasz ze sobą wkraczając na ścieżkę kariery zawodowej. Na tej długiej i krętej drodze zbierzesz w praktyce mnóstwo doświadczeń, które ukształtują Cię jako pracownika. Credit Agricole wspiera młodych ludzi na początku ich kariery, oferując możliwość rozwoju w nietypowy sposób – zapraszając do konkursu Career Hacking.
Tylko trzy kroki dzielą Cię od niesamowitej przygody, możliwości zebrania doświadczeń i poznania fascynujących ludzi.

  1. Przedstaw się z najlepszej strony.
    Zgłoś się do konkursu poprzez aplikację Career Hacking. Prześlij krótką prezentację o sobie, w której pokażesz jakie masz doświadczenie, pasje czy wykształcenie. Po prostu: zaprezentuj się z jak najlepszej strony. Dwudziestu autorów najlepszych autoprezentacji zostanie zaproszonych na warsztaty kariery - Hackaton we Wrocławiu. Zgłoszenia konkursowe przyjmowane są do 31.10.2014r.
  2. Weź udział w Hackatonie we Wrocławiu.
    Dwudniowe spotkanie szkoleniowe to okazja do poznania młodych osób z całej Polski, którzy chcą, tak jak Ty, rozwijać swoje umiejętności. Uczestnicy dobrani w zespoły będą mieć za zadanie rozwiązać brief biznesowy. Każdy z finalistów otrzyma certyfikat udziału w Hackatonie, indywidualny raport preferencji stylu pracy oraz zestaw inspirujących książek. Pięć wyróżniających się osób, Credit Agricole zabierze na ekscytującą wycieczkę do… Paryża! Wszelkie koszty dojazdu, zakwaterowania i wyżywienia pokrywa Bank.
  3. Wyjedź na edukacyjną wycieczkę do Paryża.
    Laureaci wyjadą w grudniu do stolicy Francji nie tylko po to, aby zwiedzić miasto, posmakować lokalnych przysmaków i spojrzeć na miasto z wieży Eiffla, ale również zwiedzić placówki Credit Agricole w Montrouge, Technolab i spotkać się z najważniejszymi osobistościami banku. Od uczestników nie wymagamy znajomości języków obcych!

Udział w konkursie Career Hacking to przede wszystkim możliwość sprawdzenia w praktyce swoich umiejętności nabytych w trakcie studiów. Twój przyszły pracodawca z pewnością doceni Twoje proaktywne podejście do kreowania swojej kariery, dlatego nie zapomnij dodać pozycji Career Hacking do swojego CV. Jednak w pierwszej kolejności, zapraszamy do aplikacji: https://www.facebook.com/CreditAgricoleBankPolska/app_1478911652348595.
Powodzenia!

 

<< powrót do listy