WSPAktualności

Jeśli myślisz, że jesteś inny, niż większość Twoich rówieśników, sprawdź poniższą listę, być może znajdziesz tam swoją pasję. Poprzez udział w warsztatach pogłębisz tę pasję i poznasz inne osoby, które mają podobne zainteresowania.

1. Modeling. Kariera
Paryż. Londyn. Nowy Jork
Atrakcyjna, fotogeniczna, dobrze się rusza, a kariery nie robi. Dlaczego? Jak zapanować nad karierą w przemyśle modowym. Jak pozyskiwać zlecenia. Jak się rozwijać? Jak się promować? Jak budować legendę?
17 lutego 2014 (poniedziałek), godz. 15:00
6. Park jurajski, matrix, avatar
efekty specjalne w filmie
Dlaczego dym filmowy nie śmierdzi, a wystrzałów nie słychać? Nierzeczywistość w filmie. Techniki montażowe. Kluczowanie. Typowe efekty specjalne. Skąd je brać, jak się nimi posługiwać?
24 lutego 2014 (poniedziałek), godz. 13:00
2. Kreacja reklamowa
od pomysłu do realizacji
Wymyśl, jak przekonać producenta do produktu. Jak powstają pomysły? Sesje kreatywne, szkice, wizualizacje, rysunki, storyboardy. Skąd czerpać inspiracje? Sztuka, moda, kultura, ulica. Co było pierwsze słowo czy obraz?
18 lutego 2014 (wtorek), godz. 16:30
7. Do 3 to ja mam za darmo…
humor w reklamie
Czy polscy konsumenci mają poczucie humoru? Jaki jest polski humor reklamowy? Czemu służy i jak działa? Przegląd najśmieszniejszych polskich reklam.
25 lutego 2014 (wtorek), godz. 16:30
3. Kobieta w obiektywie
sesja zdjęciowa od A do Z
Jak stworzyć atrakcyjne zdjęcia? Kompozycja postaci. Jak ustawiać, oświetlać i fotografować żywe obiekty? Obróbka fotograficzna.
19 lutego 2014 (środa), godz. 14:00
8. Trzeci wymiar
warsztaty grafiki 3D
Projektowanie przestrzenne obiektów. Grafika 3D w architekturze. Animacja komputerowa a'la TOY STORY.
26 lutego 2014 (środa), godz. 15:00
4. Nawijać makaron
przygotowanie do technik perswazji w sprzedaży i negocjacjach
Dlaczego są lepsi i gorsi sprzedawcy? Jakie techniki stosować, aby skuteczniej przekonywać. Scenariusze negocjacyjne. Techniki perswazji w sprzedaży bezpośredniej.
20 lutego 2014 (czwartek), godz. 15:00
9. Świat kina i magia ekranu
warsztaty produkcji filmowej
Co to jest święta trójca filmowa? Czym różni się storyboard od shootingboardu? Kim jest VO i dlaczego powinien być mężczyzną? Jak trzymać kamerę, żeby obraz był stabilny?
3 marca (poniedziałek),  godz. 17:30
5. Foto Packshot
sesja produktowa
Atrakcyjność produktu. Demonstrowanie produktu. Kompozycja produktu. Jak ustawiać, oświetlać i fotografować obiekty nieożywione. Obróbka fotograficzna.
21 lutego 2014 (piątek), godz. 15:00
10. Władza nad dźwiękiem
beatmaking. djing. mastering
Dla wtajemniczonych i rozumiejących te określenia. Oryginalne sposoby kreacji materiału audio. Kompleksowa edycja dźwięku. Praca w studiu dźwiękowym.
28 lutego 2014 (piątek), godz. 13:00

 

Każdy z warsztatów będzie trwał około 3 godzin. Udział w warsztatach jest bezpłatny. Napisz do nas, którym warsztatem się interesujesz, a zarezerwujemy Ci miejsce i przypomnimy o jego terminie: warsztaty@wsp.pl

Wszystkie warsztaty odbywają się w Wyższej Szkole Promocji w Warszawie, Al. Jerozolimskie 44 (wieżowiec przy Rotundzie), tel. 4337615, www.wsp.pl

Warsztaty realizowane pod patronatem p. Małgorzaty Żuber-Zielicz, Przewodniczącej Komisji Edukacji i Rodziny Rady m.st. Warszawy.

<< powrót do listy