WSPAktualności

 

Wyższa Szkoła Promocji oraz zespół RED LIPS (studenci WSP) ogłaszają konkurs dla kandydatów na studia!

Asia i Łukasz znani bardziej jako Ruda i Lazer to autorzy hitu ostatnich tygodni „To co nam było”. Tytuł utworu doskonale odnosi się do ostatnich 5 lat, które Red Lipsi spędzili w murach WSP. Ruda rozpoczęła studia w 2008 roku na specjalności Reklama i za rok namówiła swojego partnera Lazera do studiowania tej samej specjalności. Oboje uważają, że nasza uczelnia to społeczność, która wyróżnia się na tle innych, stąd zostali później na studiach magisterskich. Za rok opuszczą jednak WSP, a ponieważ zasłużyli się dla uczelni w wyjątkowy sposób, Jego Magnificencja Rektor postanowił, że mogą wybrać osobę, której wręczą indeks i wetchną w nią kreatywnego ducha oraz nazwą swoim następcą.

Zasady konkursu są proste:

 1. Po pierwsze należy polubić na facebooku nasz FanPage. Link znajduje się tutaj: https://www.facebook.com/wyzsza.szkola.promocji
  To pozwoli na bardziej swobodną komunikację pomiędzy WSP, a uczestnikami konkursu.
 2. Krok drugi to odwiedziny strony www.wsp.pl (zrobiłeś to przed chwilą)
 3. Następnie należy znaleźć się w zakładce RED LIPSOWY Konkurs (jesteś tu!)
 4. Kopiujesz link z paska adresu w swojej przeglądarce!
 5. Umieszczasz link na portalu FaceBook na swojej Tablicy (Ustawiając miniaturę z logo Wyższej Szkoły Promocji).
 6. Najtrudniejszym zadaniem jest zebranie jak największej liczby lajków „Lubię To!” do dnia 20 września! Dlatego zachęć fajnym hasłem do polubienia swego wpisu.
 7. Od 21 września przez następne cztery dni czyli do 24 września, do północy masz czas, aby wysłać maila na adres redlips@wsp.pl z podaniem liczby lajków oraz potwierdzającym linkiem do Twojego wpisu nt. Konkursu, który zamieściłeś wcześniej.
 8. 26 września 2013 roku na Fan Page’u WSP i stronie www.wsp.pl ogłosimy wyniki konkursu i poinformujemy kto jest szczęśliwym posiadaczem darmowych studiów WSP.
 9. Oficjalne wręczenie indeksu WSP nastąpi z udziałem zespołu RED LIPS w wyznaczonym terminie.


Pamiętaj, masz ogromne szanse, dlatego już wcześniej zapoznaj się z ofertą WSP, czyli specjalnościami oraz trybami studiów. Do wyboru są zarówno studia dzienne jak i zaoczne! Powodzenia życzy zespół WSP oraz RED LIPS.

 

<< powrót do listy