WSPAktualności

Mamy zaszczyt poinformować, iż warsztaty Canona "EOS MOVIE" już niebawem staną się faktem. Otóż już w dniach 18-19.08 (piątek, sobota) w specjalnie stworzonym przez profesjonalistów z branży video ośrodku pracy twórczej (sprawdźcie zdjęcia), w Burdągu pod Szczytnem, 25 osób weźmie udział w warsztacie filmowym Canona.

Propozycja jest następująca:
Cześć wykładową przeprowadzimy w przeszklonym studio. Następnie całą grupę podzielimy na mniejsze które będą pracować warsztatowo w plenerze oraz specjalnie przygotowanych studiach.
Do dyspozycji przygotowanych zostanie 5 stanowisk montażowych (Final Cut Pro).
Sprzęt to oczywiście Canon 5D MarkIII, 5D MarkII, 1Dx, 7D, 60D, 650D i wszystkie najlepsze obiektywy.
Co do pozostałych potrzebnych akcesoriów to jesteśmy w trakcie ustaleń.

Prowadzącymi warsztaty będą:
Tomek Wolski - reżyser, operator, montażysta i producent filmów. Specjalizuje się w DSLRach. Jest twórcą portalu/blogu filmcyfrowy.net

Patryk Kizny - współwłaściciel marki DitoGear, specjalistą od zdjęć time lapse. Ma rozległe doświadczenie warsztatowe.

Filip Kovcin - reżyser, operator, producent filmowy. Wielokrotnie nagradzany twórca na przeróżnych festiwalach filmowych.

Piotr Bujnowicz - operator, producent filmowy i telewizyjny, od wielu lat zajmuje się promocja filmów fabularnych. Jest współwłaścicielem firmy TrailerAndMore.pl oraz właścicielem FabrykaObrazu.pl

Robert Woźniak - specjalista od produktów foto/wideo w Canon Polska.

Cały czas mamy wolne miejsca. Jeśli chcesz wziąć udział w tym wyjątkowym wydarzeniu - wyślij swą aplikację na adres canon@wsp.pl do 16 lipca 2012 i napisz dlaczego to właśnie Ty powinieneś pojechać. Koszt warsztatów dla studenta WSP to jedyne 100 złotych plus koszt dojazdu (normalnie cena komercyjna warsztatów dla jednej osoby wynosi ok. 4000 zł.)

Nie zwlekaj. Jest jeszcze kilka miejsc! Zapraszamy!

 

<< powrót do listy